środa, 23 grudnia 2009


Magiczny czas, niezapomniane chwile, serdeczne spojrzenia i gesty... Tych momentów, tych zdarzeń niech nie zabraknie, niech Wam one nie umkną...
W te Święta Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, uśmiechu, odwagi i wiary.
Bajkowych Świąt.

poniedziałek, 21 grudnia 2009

ostatki

Ostatnia z ostatnich. I koniec i kropka. Do przyszłych świąt Bożego Narodzenia nowych świątecznych nie będzie. Przepraszam za jakość, ale to światło... Milion opcji w aparacie, ale jak światło jest kiepskie to... wyniki można podziwiać poniżej. A musiałam zrobić zdjęcia wczoraj, bo dziś kartka została nadana. Ja wiem, że póżno... ale liczy się pamięć... No i moja wiara w możliwości poczty polskiej :)

Użyłam absolutnie przepięknego ćwieka z tego sklepu, oraz, dla wprawnego oka, kwiatka z zestawu "rozważny". Ale to nie powinno być dla Was zaskoczeniem?

wtorek, 15 grudnia 2009

monotonnie

No monotonnie u mnie: po pierwsze znowu świątecznie, po drugie znowu w użyciu ćwieki od Endiego... Macie Wy jeszcze do mnie cierpliwość?

Te dwie poniżej, jak już pisałam wcześniej zainspirowane są Ludkowymi prezentowymi kartkami. Tak mi się spodobały, że chyba jeszcze kilka będzie?

A przy tych kartkach spostrzegłam, że "wyzużywałam" wszystkie naklejane napisy świąteczne... chyba poraz wyruszyć na łowy :D

Ta powstała jako lift pomysłu z trzema perełkami. Tylko u kogo ja ten pomysł wypatrzyłam, wie ktoś może? I czy wie ktoś może gdzie ja wetknęłam torebkę z resztą tych koralików? Też tak macie że czasem "diabeł ogonem nakrywa"?

Dajecie jeszcze radę? Bo to jeszcze nie koniec :D To zdjęcie jakieś takie nijakie... w rzeczywistości kartka wygląda o niebo lepiej.

Tu są wykorzystane te trzy perełki, o których pisałam już wcześniej. Tylko gdzie ja je widziałam???

UWAGA UWAGA kończę. Ale tylko tym razem, pewnie jeszcze kilka świątecznych się pojawi. W jakiś trans wpadłam, czy co?

Są jacyś wytrwali, którzy nie posnęli do końca?

piątek, 11 grudnia 2009

baby on the board

Pochwalę się :) Kartkę wykonałam ja, ale pomysł na nią jest ... mojego męża! Wciąga się powoli :)

czwartek, 10 grudnia 2009

kolejne świąteczne

zdjęcia takie, jak pogoda za oknem, szare i nijakie, kolory mocno przekłamane, niektóre duuuuużo żywsze, inne mniej jaskrawe :( Ale przy tym świetle, jakie mam, oraz przy moim talencie do robienia zdjęć, to są takie, jakie mam i już :)

Ta kartka została zainspirowana kartkami Ludki

W kartkach wykorzystałam ćwieki o z tego sklepu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...