wtorek, 15 grudnia 2009

monotonnie

No monotonnie u mnie: po pierwsze znowu świątecznie, po drugie znowu w użyciu ćwieki od Endiego... Macie Wy jeszcze do mnie cierpliwość?

Te dwie poniżej, jak już pisałam wcześniej zainspirowane są Ludkowymi prezentowymi kartkami. Tak mi się spodobały, że chyba jeszcze kilka będzie?

A przy tych kartkach spostrzegłam, że "wyzużywałam" wszystkie naklejane napisy świąteczne... chyba poraz wyruszyć na łowy :D

Ta powstała jako lift pomysłu z trzema perełkami. Tylko u kogo ja ten pomysł wypatrzyłam, wie ktoś może? I czy wie ktoś może gdzie ja wetknęłam torebkę z resztą tych koralików? Też tak macie że czasem "diabeł ogonem nakrywa"?

Dajecie jeszcze radę? Bo to jeszcze nie koniec :D To zdjęcie jakieś takie nijakie... w rzeczywistości kartka wygląda o niebo lepiej.

Tu są wykorzystane te trzy perełki, o których pisałam już wcześniej. Tylko gdzie ja je widziałam???

UWAGA UWAGA kończę. Ale tylko tym razem, pewnie jeszcze kilka świątecznych się pojawi. W jakiś trans wpadłam, czy co?

Są jacyś wytrwali, którzy nie posnęli do końca?

3 komentarze:

  1. wiele rzeczy można powiedzieć o twoim blogu, ale na pewno nie to, że jest tu monotonnie. Świetne karteczki, a na punkcie tych ćwieków ja też mam zajawkę

    OdpowiedzUsuń
  2. karteczki śliczne,a ten ostrokrzew - cudeńko.., ja też taki chcę:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziewczyno Ty w ogóle sypiasz? Kiedy zdążyłaś zrobić taką ilość kartek i w dodatku tak różnorodnych i z tyloma dodatkami? No jestem w szoku! Mi ostatnio diabeł ogonem nakrył paczkę nowokupionych cekinków i za Chiny nie mogę ich znaleźć więc nie tylko Tobie ginie, choć to chyba marna pociecha ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...